Piknik w ogrodzie Centrum

Takiego końca wakacji życzymy każdej i każdemu – w gronie przyjaciółek i przyjaciół, sojuszniczek i sojuszników, z Wami w ogrodzie, z Wami na parkiecie, z Wami w kuchni i przy stole, z dorosłymi i dzieciakami. 24 września w Centrum Społeczności Romskiej odbył się piknik Reparas Amaro Linaj.

Reparas Amaro Linaj w języku romskim oznacza “Wspominamy lato”. I to pod takim właśnie hasłem w ostatni weekend września Fundacja w Stronę Dialogu zorganizowała międzykulturowy i wielopokoleniowy piknik. Wspierali nas przy tym: gastronomicznie – Kuchnia Konfliktu, artystycznie – Kwiaciarnia Grafiki, muzycznie – kolektyw djski Labolatorio Tropical.

Niepowtarzalna atmosfera pikniku została udokumentowana na zdjęciach, dzięki wsparciu m.in. Heinrich Boell Stiftung Foundation. Można je zobaczyć na Facebooku, Instagramie i Tiktoku Fundacji.

Wydarzenie zostało sfinansowane ze środków m.st. Warszawy w ramach programu “Warszawa- Miasto Otwarte”, którego operatorem jest Fundacja Inna Przestrzeń.