Wpływamy na pozytywne zmiany społeczne

Proponujemy praktyczne warsztaty, prezentacje, spotkania, debaty.

Wspieramy szkoły, firmy, instytucje i organizacje.
Dzielimy się wiedzą i doświadczeniem zdobytym w pracy ze społecznością romską by wzmacniać inne podmioty w sytuacjach interwencyjnych, a także poszerzać wiedzę o społecznościach romskich z Polski i Ukrainy.
Wiodące tematy: Prawa człowieka I Diversity & Inclusion I Zrównoważony rozwój I Kryzys migracyjny I Działania antydyskryminacyjne I Wsparcie osób uchodźczych romskiego pochodzenia z Ukrainy

Współpracujemy m.in. z Warszawskim Ośrodkiem Interwencji Kryzysowej i Warszawskim Centrum Pomocy Rodzinie, Miastem Stołecznym Warszawa, Oxfam, UNHCR, Fundacją Batorego, Muzeum Polin, FemFund, Salam Lab, Mercy Corps, Unicef, Choose LoveFondation de France, Filia.de, Poznańską GarażówkąNetto, Meta, Unitarian Universalist Service Committee (USCC)Medico International, Kampanią Przeciwko Homofobii, HIASEVZ, Stowarzyszeniem Interkulturalni.pl, Auschwitz Jewish Center FoundationStowarzyszeniem Interwencji PrawnejPolskim Forum Migracyjnym, Stowarzyszeniem Nomada, a także władzami samorządowymi.