Konkurs ofert na dostawę artykułów higieny osobistej i napojów

Fundacja W Stronę Dialogu zaprasza do składania ofert na dostarczanie artykułów higieny osobistej oraz wody, kawy i herbat w ramach projektu finansowanego przez organizację Save the Children.

Szczegóły konkursu:

Przedmiot zamówienia: artykuły higieny osobiste, woda, kawa, herbata

Przedmiot  Ilość Uwagi
Woda mineralna niegazowana 0,5 160
Herbata  50 saszetki
Kawa rozpuszczalna  50 saszetki
Podpaski 70 Największa możliwa ilość sztuk w opakowaniu
Płyn pod prysznic i szampon dla dzieci 2 w 1 50
płyn pod prysznic  50
Szampon do włosów 50
Pieluchy jednorazowe 1 20 Największa możliwa ilość sztuk w opakowaniu
Pieluchy jednorazowe 2 20 Największa możliwa ilość sztuk w opakowaniu
Pieluchy jednorazowe 3 30 Największa możliwa ilość sztuk w opakowaniu
Pieluchy jednorazowe 4 30 Największa możliwa ilość sztuk w opakowaniu
Pieluchy jednorazowe 5 30 Największa możliwa ilość sztuk w opakowaniu
Chusteczki nawilżane 5 Opakowanie zbiorcze po 12 szt.
Szczoteczki do zębów 50 Po dwie w opakowaniu
Pasty do zębów 50
Mydło  200
Plastry uniwersalne  30
Sztućce jednorazowe 10
Talerze jednorazowe 10
Kubki jednorazowe 10

Ważne terminy

• Oferty będą przyjmowane do 04.10.2024 r.
  • Dostawa zamówienia do 18.10.2024 r.

Zamówienie powinno być dostarczone w ekologicznych opakowaniach zbiorczych.

Jak złożyć ofertę:

1. Dokumentacja: Prosimy o przesłanie kompletnej informacji ofertowej zawierającej szczegółowy opis ofertowanych produktów, cenę jednostkową oraz informacje o firmie (KRS, krótki opis działalności, opinie). W ofercie musi być również zawarta informacja do kogo kierowana jest oferta (Fundacja W Stronę Dialogu, ul. Skrzetuskiego 36a, 02-665 Warszawa, NIP: 549 243 42 14)
  2. Miejsce składania ofert: Oferty prosimy przesyłać na adres e-mail: karolina@fundacjawstronedialogu.pl
  3. Termin składania ofert: Ofertę należy przesłać do dnia 04.10.2024 r.

Zasady wyboru dostawcy

W procesie wyboru dostawcy punktacja została rozpisana według kryteriów, które ą istotne w punktu widzenia jednostki jaką jest fundacja. Każdemu kryterium przypisana została odpowiednia liczba punktów. W sumie podmiot składający ofertę może otrzymać 50 punktów. Poniżej został umieszczony szczegółowy opis punktacji.

• Jakość – 20 punktów: (a) ocena jakości dostarczanych produktów; (b) weryfikacja zgodności z normami i standardami branżowymi.
  • Opinia na temat dostawcy – 10 punktów: (a) analiza opinii i recenzji nt. dostawcy; (b) badanie reputacji dostawcy na rynku; (c) opinie innych klientów i klientek nt. współpracy z dostawcą.
  • Terminowość – 10 punktów: (a) historia dostarczania produktów na czas; (b) zdolność do dotrzymywania terminów; (c) planowanie i realizacja zamówień zgodnie z harmonogramem.
  • Ceny – 5 punktów: (a) konkurencyjność cenowa ofert; (b) przejrzystość i elastyczność warunków cenowych; (c) stosunek jakości do ceny.
  • Dostawca eko – 5 punktów: (a) certyfikat ekologiczny i zgodność z normami ochrony środowiska; (b) zastosowanie ekologicznych opakowań.

Każdy dostawca zostanie oceniony na podstawie powyższych kryteriów i przypisanych punktów. Suma uzyskanych punktów wskaże najodpowiedniejszego dostawcę zgodnie z wymaganiami fundacji. Taki system oceny pozwala na obiektywne i kompleksowe porównanie ofert uwzględniając przy tym wszystkie kluczowe aspekty.

Adres i czas oraz forma dostarczenia zamówienia:

• Wybrany dostawca powinien dostarczyć wszystkie zamówione towary na adres:  ul. Plac Legionów 5a, 37-700 Przemyśl
  • Zamówienie powinno być dostarczone w ekologicznych opakowaniach zbiorczych.

Kontakt

W przypadku pytań lub potrzeby uzyskania dodatkowych informacji prosimy o kontakt telefoniczny: +48 535 678 088