Czego szukamy:
– min. 3 lat doświadczenia zawodowego w obszarze finansowo-księgowym, w tym min. 1 roku w zarządzaniu zespołem
odpowiedzialności, precyzji, dokładności
– umiejętności strategicznego planowania budżetu, w tym budżetów dotacyjnym pod kątem zgłaszanych i zidentyfikowanych potrzeb organizacji i osób, które organizacja wspiera
– umiejętności pracy w dynamicznym środowisku
– doświadczenia w pracy w organizacji pozarządowej – mile widziane

Zadania:
– odpowiedzialność za planowanie i wdrażanie procesów finansowych we współpracy z Zarządem Fundacji
– współpraca z zewnętrzną księgowością
– przygotowywanie budżetów i kontrola ich realizacji
– czuwanie nad przestrzeganiem dyscypliny finansów publicznych w organizacji i wewnętrzny kontrolling finansowy
– współpraca ze specjalistą ds. zakupów
– tworzenie planów i analiz finansowych organizacji

Oferujemy:
– samodzielną pracę w energicznym zespole
– zadaniowy i hybrydowy system pracy
– atrakcyjne wynagrodzenie
– pełny etat, forma zatrudnienia- do uzgodnienia (B2B/umowa zlecenie z możliwością umowy o pracę)
– twórcza atmosfera w prężnie rozwijającej się organizacji
– możliwość szkoleń i rozwoju

Zgłoszenia przesyłajcie na adres mailowy paulina@fundacjawstronedialogu.pl

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)”.
Informujemy, że Administratorem danych jest Fundacja w Stronę Dialogu, ul. Grzegórzecka 102/31, Kraków.