AktualnościKierunek Przyszłość

28 października br. w ramach konferencji “Świat Cyganów. Problemy Romów”, organizowanej przez Nadbałtyckie Centrum Kultury w Gdańsku we współpracy z Fundacją Dialog-Pheniben, odbyła się debata “Kierunek przyszłość – 25 lat wolności a Romowie”. Wzięli w niej udział: profesor Sławomir Kapralski – współautor publikacji, powstającej w ramach projektu, Piotr Wójcik – fotograf współpracujący przy tworzeniu filmu Kierunek przyszłość oraz działacze romscy: Karol Kwiatkowski i Agnieszka Caban.

Poniżej zamieszczamy nagranie audio z debaty (dzięki uprzejmości Nadbałtyckiego Centrum Kultury), którą poprowadziła Małgorzata Kołaczek z Fundacji Dialog-Pheniben.

Foto: Anna Jakubowska

Projekt jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach programu Europa dla Obywateli.